OPERATOR ŁADOWARKI

Zdjęcie


Prospreco Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce.
Zakład Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini zatrudni operatorów ładowarek z kat. II, III Liebherr l544 oraz teleskopowa Manitou. Praca stała.
Zapewniamy dojazd do pracy.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Tel. 575 909 605, mail m.duszak@prosprecopolska.pl

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".
Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie klauzuli:
''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prospreco Polska Sp. z o.o. do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.''.

Administratorem danych jest Prospreco Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Starosty Kosa 4, 07-410 Ostrołęka). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez Prospreco Polska Sp. z o.o., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których Prospreco Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w Prospreco Polska Sp. z o.o. prosimy kierować pod adres: rodo@prosprecopolska.plAutor: PROSPRECO POLSKA SP. Z O.O.

Telefon:

E-mail:

Dodano: 14.02.2019, godz. 08:58

Ważne do: 21.02.2019

Wyświetleń: 25

ID: #55861

Edytuj