Pracownik gospodarczy

Zdjęcie

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

W chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Małkini Górnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Małkinia Górna

Zakres zadań:
- Sprzątanie terenu wokół budynków firmy;
- Wykonywanie prac porządkowych w budynkach;
- Obsługa urządzeń należących do działu gospodarczego;

Oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w porze nocnej;
- odpowiedzialności;
- pracowitości.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz systemem premiowym;
Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia NW.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@bdart.pl wraz z informacją, na jakie stanowisko Państwo aplikują lub dostarczenie osobiście do Zakładu Produkcyjnego w Małkini, ul. ul. Jana III Sobieskiego 6A.

Autor: B.D.Art

Telefon: 296449898

Dodano: 16.09.2020, godz. 08:31

Ważne do: 23.09.2020

Wyświetleń: 22

ID: #93970

Edytuj