Regulamin dodawania komentarzy w portalu OstrowMaz24

Właściciel lokalnego portalu ostrowmaz24.pl ("OstrowMaz24"), zwanego w niniejszym Regulaminie Portalem, umożliwia bezpłatną usługę elektroniczną dodawania komentarzy (wpisów/opinii) pod artykułami zamieszczanymi w Portalu, która dostępna jest dla każdego użytkownika sieci Internet zwanym w Regulaminie Użytkownikiem. Dodawanie komentarzy odbywa się dzięki udostępnionemu formularzowi z mechanizmem. Założeniem usługi dodawania komentarzy jest wymiana informacji i opinii oraz prowadzenie dyskusji pomiędzy Użytkownikami. Użytkownik korzystający z usługi dodawania komentarzy, zobowiązuje się do przestrzegania niniejszych zasad:

  1. Zakazane jest korzystanie z usługi dodawania komentarzy w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami.
  2. Użytkownik zamieszczający dany komentarz ponosi całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści oraz za szkody powstałe w wyniku publikacji tych treści.
  3. Użytkownik zobowiązuje się nie umieszczać w komentarzu treści niezgodnych z obowiązującym prawem oraz takich, które mają charakter reklamy, kryptoreklamy, product placementu.
  4. W ramach usługi dodawania komentarzy, Użytkownik zamieszcza komentarz o treści i formie określonej przez siebie i to Użytkownik decyduje, jakie treści wprowadza na strony Portalu.
  5. Użytkownik zamieszczającym na Portalu komentarz, zobowiązuje się nie używać w komentarzu zwrotów lub określeń powszechnie uznawanych za wulgarne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999 r.), a także zwrotów lub określeń powszechnie uznawanych za obraźliwe lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich.
  6. Użytkownik korzystający z mechanizmu formularza umożliwiającego zamieszczenie komentarza oświadcza, że posiada uprawnienia i zgody niezbędne do zamieszczenia komentarzy w sposób zgodny z prawem ,w szczególności z wyłączeniem naruszenia praw osób trzecich.

Właściciel portalu ostrowmaz24.pl ("OstrowMaz24") oświadcza, że nie zamawia, nie zleca ich przygotowywania, a także nie dokonuje w ramach własnej infrastruktury technicznej analizy redakcyjnej, czy też autoryzacji przedpublikacyjnej zamieszczanych w Portalu komentarzy, przy czym zastrzega dla siebie prawo do usunięcia już dodanych komentarzy.

Właściciel portalu ostrowmaz24.pl ("OstrowMaz24") oświadcza, że każdy użytkownik sieci Internet może zgłaszać naruszenia niniejszego Regulaminu, a także treści bezprawne, w tym treści naruszające dobra osobiste osób trzecich, na adres e-mail: .