Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

KS Wąsewo uległ Kurpikowi Kadzidło

W niezwykle interesującym spotkaniu 15. kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze KS Wąsewo ulegli Kurpikowi Kadzidło 2:3.

michal_rychlik_wasewo_03_04_17

Kibice zgromadzeni na stadionie w Wąsewie na pierwszą bramkę musieli poczekać aż do 73 minuty spotkania. Wówczas prowadzenie Kurpikowi dał Hubert Dąbkowski. Trzy minuty później wyrównał Adam Pałubiński. W kolejnej akcji trafienie na koncie gości zaliczył Tomasz Golan i Kurpik ponownie objął prowadzenie.

W 85. minucie spotkania Kurpik zdobył trzeciego gola za sprawą Arkadiusza Wiśniewskiego. Gospodarze zdołali jeszcze odpowiedzieć bramką Adriana Warackiego, ale ostatecznie to piłkarze z Kadzidła walczący o awans do ligi okręgowej cieszyli się z kompletu punktów.

Kolejne spotkanie piłkarze KS Wąsewo rozegrają w niedzielę 9 kwietnia. W wyjazdowym starciu podopieczni trenera Leszka Skrzecza zmierzą się z Orłem Sypniewo. Początek meczu zaplanowany na godz. 14.00.

KS Wąsewo - Kurpik Kadzidło 2:3 (0:0)
Bramki: Pałubiński 76. Waracki 89. - Dąbkowski 73. Golan 80. Wiśniewski 85.

Wąsewo: Chorodyński - Mi. Brzozowski, Godlewski, Majkowski (60. Kołota), Murawski (82. Orłowski), Nerek, Podolak, Rychlik, Waracki, Wojdak, Żukowski (67. Pałubiński)