Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Spadł z trampoliny. Został zabrany helikopterem do szpitala (aktualizacja, wideo)

Młody chłopak podczas zabawy spadł z trampoliny w Prostyni (gm. Małkinia Górna). Jak się dowiedzieliśmy ma poważny uraz kręgosłupa. Na miejsce zdarzenia wezwane zostało lotnicze pogotowie ratunkowe.

prostyn_pogotowie_22_07_17

(Na miejscu zdarzenia pojawił się helikopter i karetka pogotowia)

Jak poinformowała nas nasza czytelniczka w Szkole Podstawowej w Prostyni przebywają koloniści. Niestety podczas zabawy doszło do tragedii.

Prawdopodobnie chłopiec przebywający na koloniach podczas zabawy spadł z trampoliny. Jak się dowiedzieliśmy ma poważny uraz kręgosłupa. Został zabrany do szpitala przez lotnicze pogotowie ratunkowe.

Do fatalnego upadku doszło dziś po godz. 14.00.

Za informację o zdarzeniu dziękujemy naszej czytelniczce Sylwii.

Aktualizacja, godz. 15.15:
Jak udało się ustalić helikopterem został zabrany około 23-letni mężczyzna, który w wyniku upadku z trampoliny doznał poważnego urazu kręgosłupa. Lekarz przybyły na miejsce zdarzenia stwierdził, że stan jest bardzo poważny.

Mężczyzna korzystał z trampoliny na prywatnej posesji niedaleko szkoły w Prostyni. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził, że potrzebny jest transport helikopterem.

Na miejscu zdarzenia była Ochotnicza Straż Pożarna w Prostyni, która zamieściła materiał filmowy z akcji lotniczego pogotowia ratunkowego.

Aktualizacja, 23 lipca:
Poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Mężczyzna przeszedł operację, jego stan jest ciężki. Lekarze nie mogą określić czy będzie funkcjonował normalnie. Jest w stanie śpiączki farmakologicznej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.