Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kolejny kierowca, który w terenie zabudowanym jechał 110 km/h. Mężczyzna kierujący skodą został zatrzymany w Przedświciu (gm. Wąsewo). Policja zaznacza, że dla popełniających rażące wykroczenia zagrażające bezpieczeństwu nie będzie taryfy ulgowej.

kontrola_16_08_17

Zgodnie z przepisami wprowadzonymi 18 maja ubiegłego roku za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h obligatoryjnie jest zatrzymywane prawo jazdy.

- We wtorek 15 sierpnia w godzinach porannych policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. 27-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jechał w obszarze zabudowanym 110 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - informuje st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Rzecznik prasowy ostrowskiej policji zaznacza, że zanim zdecydujemy się na podwojenie prędkości w obszarze zabudowanym, to zastanówmy się dobrze, czy stać nas i naszą rodzinę, aby na trzy miesiące zrezygnować z korzystania z auta.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.