Ostrovia bezradna w starciu ze Żbikiem (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu dziesiątej kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka ulegli Żbikowi Nasielsk 1:2. Jedyną bramkę dla żółto-zielonych pod koniec spotkania zdobył Szymon Wątróbski.

ostrovia_zbik1_08_10_17

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka nie potrafili przeciwstawić się dobrze dysponowanemu rywalowi, który przez większość czasu gry utrzymywał się przy piłce.

W sobotnim spotkaniu pierwsze trafienie dla Żbika Nasielsk padło w 15 minucie. Do przerwy to goście byli stroną dominującą, ale kibice zgromadzeni przy Warchalskiego bramek już nie zobaczyli.

Po zmianie stron Żbik potwierdził lepszą dyspozycję tego dnia i zdobył bramkę w 62 minucie starcia. Ostrovia po drugim straconym golu zaczęła się otrząsać. Bramkę honorową zdobył w doliczonym czasie gry Szymon Wątróbski, ale było to za mało na zdobycie chociaż jednego punktu. Ostatecznie komplet trafił na konto gości.

Punktów do ligowej tabeli podopieczni trenera Pawła Kowalczyka szukać będą w ramach 11 kolejki w Sochocinie, gdzie zmierzą się z miejscową Wkrą.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Żbik Nasielsk 1:2 (0:1)
Bramki: Sz. Wątróbski 90.+2 - 15. 62.

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński (79. Kaczyński), Korzeb, K. Wątróbski (70. Wasil), Sz. Wątróbski - Lipski (83. Szydlik), R. Wilczewski, Krakowiak (46. Kopacz), D. Wilczewski - Rogalski (46. Augustyniak), Grądzki (88. Kołota)