Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Radosław Zalewski odnaleziony? Znaleziono ciało (aktualizacja)

Podczas dzisiejszego poranka na bagiennym terenie w Jarotach (dzielnica Olsztyna) odnaleziono ciało młodego mężczyzny. Prawdopodobnie jest to Radosław Zalewski, zaginiony ostrowianin.

2019/02/radoslaw-zalewski-zaloba-jpg_5c66a79ee2384 Fot. archiwum prywatne

19-letni Radosław Zalewski wybrał się z Ostrowi Mazowieckiej do Olsztyna na sylwestra. Przed północą podczas zabawy wyszedł z mieszkania i ślad po nim zaginął.

Zagadka została prawdopodobnie dziś rozwiązana. Grupa Specjalna Płetwonurków RP przeszukująca bagna ujawniła ciało młodego mężczyzny.

Detektyw prowadzący śledztwo, na zlecenie rodziny, poinformował na facebookowym profilu post ze świeczką na zdjęciu i podpisem "Spoczywaj w pokoju..." z hashtagiem #szukamyradka.

Wszystko wskazuje na to, że odnalezione ciało należy do zaginionego 19-letniego ostrowianina - Radosława Zalewskiego.

Aktualizacja:
Odnalezione ciało mężczyzny należy do 19-letniego Radosława Zalewskiego. Oficjalny komunikat w tej sprawie wydała Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

- Oficjalnie potwierdzamy, że dziś rano działająca z ramienia KMP Olsztyn, Grupa Specjalna Płetwonurków RP w jednym ze zbiorników wodnych (Jaroty) odnalazła ciało poszukiwanego od kilku tygodni 19-letniego Radosława Z. - informuje KMP w Olsztynie.

Zobacz również:
Ostrowianin zaginął w Olsztynie. Policja prosi o pomoc

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.