Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Ostrowskie Forum Rozwoju: Trwa piąta edycja (zdjęcia, wideo)

W ostrowskiej siedzibie "Forte" trwa pierwszy dzień Ostrowskiego Forum Rozwoju. Piąta edycja to kontynuacja działań ostrowskiego samorządu.

2019/10/ostrowskie-forum-rozwoju-jpg_5d9487cb31f59

Władze samorządowe spotykają się wraz z przedsiębiorcami i mieszkańcami tworząc płaszczyznę do wymiany myśli, dobrych praktyk i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w przestrzeni samorządowej i biznesowej.

- Każdorazowo albo utwierdzamy się na forum w pewnych przekonaniach, czy intuicjach albo korygujemy nasze plany. Wynikiem tych lat są decyzje o wdrożeniu pewnych projektów długofalowych lub też zaniechania rozwiązań, które spotykają się po prostu ze słowami krytyki. Nie wszyscy widzą w to ten sam sposób jak my i to właśnie jest jedna z największych wartości - tłumaczył podczas otwarcia włodarz miasta Jerzy Bauer.

Do tej pory można było wysłuchać słów prezesa zarządu "Forte" Macieja Formanowicza, prezesa zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej Bartosza Kublika, wystąpień przedstawicieli zarządu spoza powiatu ostrowskiego oraz wykładu pt. "Rewolucja 4.0 jako wyznacznik przemian na rynku pracy" w wykonaniu prof. Elżbiety Mączyńskiej ze SGH w Warszawie.

Przed uczestnikami zostały do wysłuchania jeszcze dwa panele dyskusyjne na temat dróg S8 i Via Baltica oraz Gospodarka 4.0 - wyzwanie i możliwości dla kształcenia zawodowego. Po panelach nastąpi krótkie podsumowanie, a po zakończeniu pierwszego dnia forum na uczestników będzie czekał ciepły posiłek.

Zobacz zdjęcia: Ostrowskie Forum Rozwoju: Trwa piąta edycja (zdjęcia, wideo)

1/30
2/30
3/30
4/30
5/30
6/30
7/30
8/30
9/30
10/30
11/30
12/30

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.