Opublikowano

Wypadek motocyklisty. Przyleciało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

W niedzielę 3 sierpnia 2025 roku o godzinie 14:56 jednostka OSP w Nurze została zadysponowana do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty na dr

W niedzielę 3 sierpnia 2025 roku o godzinie 14:56 jednostka OSP w Nurze została zadysponowana do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty na drodze wojewódzkiej nr 694.

- Po dotarciu na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do zabezpieczenia terenu oraz udzielenia pomocy medycznej poszkodowanemu. Po wstępnym zaopatrzeniu, motocyklista został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. W związku z koniecznością transportu lotniczego, przygotowaliśmy również miejsce do bezpiecznego lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego- poinformowało OSP w Nurze.

W działaniach brały udział:
• KSRG OSP Nur
• JRG PSP Ostrów Mazowiecka
• Policja
• Zespół Ratownictwa Medycznego
• Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz