Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Skrzynka skarg i pochwał


Skrzynka skarg: fatalny stan ul. Żale (zdjęcia)

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Stan ulicy Żale od wielu lat jest w opłakanym stanie. Warunki, które tam panują są nie do pomyślenia.

ulica_zale1_05_12_17

To zatrważające, żeby w dwudziestym pierwszym wieku, gdzie są rozwinięte różne technologie, nie można było przejść drogą, nie mówiąc już o przejechaniu pojazdem.

Od redakcji:
Część domów na ul. Żale podlega pod Stare Lubiejewo (gm. Ostrów Mazowiecka). Jednak drogą zarządzają władze miasta Ostrów Mazowiecka. Dlatego skrzynkę skarg naszego czytelnika przesłaliśmy do Urzędu Miasta w Ostrowi Mazowieckiej. Czekamy na odpowiedź.


Dodaj komentarz

Wasze opinie

Edzia.   14:51, 05.12.2017
Witam serdecznie! Nie tylko Żale są w opłakanym stanie zapraszam na ulicę Torowa zaraz za Obramem masakra błoto,doły. W tamtym roku wymieniłam sztachety w płocie,serce mnie boli jak one wyglądają. Mało tego mama mieszka na przeciwko wykopów z Nasycalni jak mokro to widać na tej wodzie oczka tych smarów jak latem przygrzewa to unosi się ten smród i opary i nadal cicho w tej sprawie.Nie można tego zasypac a na drogę nawiesc jakiegoś kruszywa żeby utwardzic. Proszę o pomoc!

Jacek   15:24, 05.12.2017
Żale są w stanie kiepskim, ale zapraszam do przejechania ul. Zachodnią, to dopiero jest wyzwanie i tragedia.

Stachu   19:16, 05.12.2017
No żal dupę ściska...

PP   01:21, 06.12.2017
Przyjedźcie na wiosnę poza czołgiem niczym innym się nie da na Żalach przejechać

ostrowiak   23:41, 06.12.2017
Żale to powinni zrobić w ciągu od ulicy Łomżyńskiej aż do ulicy Wileńskiej. Taki odcinek to dobre rozwiązanie do objeżdżania Lubiejewskiej, która jest mega zapchana.