Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Ostatnia droga śp. Radosława Zalewskiego (zdjęcia)

Kilkaset osób pożegnało w ostatniej drodze Radosława Zalewskiego, młodego ucznia Zespołu Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej. Do wieczności odszedł w wieku 18 lat. W środę zmarłego żegnali rodzina, przyjaciele i społeczność szkolna "Rubinka".

2019/02/ostatnia-droga-sp-radoslawa-zalewskiego-jpg_5c6d637decebf

Radosław Zalewski wybrał się z Ostrowi Mazowieckiej do Olsztyna na sylwestra. Przed północą podczas zabawy wyszedł z mieszkania i ślad po nim zaginął. Jego ciało zostało odnalezione w piątek 15 lutego na bagiennym terenie w Jarotach (dzielnica Olsztyna).

Nabożeństwo żałobne odprawiono w środę 20 lutego w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej.  Ciało zmarłego zostało pochowane na cmentarzu parafialnym przy ulicy Lubiejewskiej.

Zobacz również:
Ostrowianin zaginął w Olsztynie. Policja prosi o pomoc
Radosław Zalewski odnaleziony? Znaleziono ciało (aktualizacja)

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Zobacz zdjęcia: Ostatnia droga śp. Radosława Zalewskiego (zdjęcia)

1/27
2/27
3/27
4/27
5/27
6/27
7/27
8/27
9/27
10/27
11/27
12/27

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.