Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Wiadomości z kraju i ze świata


Firmowe imprezy w Zakopanem

Eventy firmowe stały się codziennością. Organizują je firmy małe i molochy. Jeżdżą na nie pracownicy praktycznie każdego szczebla, branży i zawodu. I jeżdżą chętnie, bo to przecież okazja nie tylko do szkoleń, odczytów czy spotkań z klientami. To także przyjemnie spędzony czas, zabawa, odprężenie i budowanie relacji na innym gruncie. Gdzie jechać na taką imprezę?

2020/10/firmowe-imprezy-zakopane-jpg_5f7abdd6c4c6c

​Spotkania integracyjne w górach


Celem takiej imprezy jest poprawienie komunikacji w grupach roboczych, zespołach, między pracownikami z różnych działów. Wielokrotnie właśnie od umiejętności komunikacji zależy efektywność wykonywania swoich obowiązków, chęć do współpracy, pomagania sobie. Ale także do zdrowiej rywalizacji, nastawionej na realizację wyników, a pozbawionej negatywnych emocji. Takie relacje nie tylko warto, ale wręcz trzeba budować. Pracodawcy dobrze się już o tym przekonali, dlatego nie zastanawiają się już nad tym, czy spotkanie integracyjne organizować, ale gdzie to zrobić.

Jedną z najpopularniejszych lokacji do organizacji imprez firmowych pozostają niezmiennie góry. O każdej porze roku zapewniają mnóstwo możliwości urządzenia gier zespołowych, integracyjnych, w których zabawa łączy się z rywalizacją. A zimą są już chyba najlepszym do tego miejscem.

​Skutery śnieżne na imprezie firmowej


Przewaga gór, Zakopanego i Podhala w szczególności, nad innymi lokalizacjami, jest oczywista. Tu tu zima faktycznie kojarzy się ze śniegiem, otwierając ogromne pole do popisu dla organizatorów. W ten sposób nie trzeba się ograniczać do imprez wewnątrz budynków, które też są popularne, jednak przegrywają pod względem atrakcyjności z zabawą na świeżym powietrzu.

Warto więc przyjrzeć się ofercie, jaką https://www.snowdoo.pl/ przygotowało specjalnie dla firm, dbających o swoich pracowników.

Wykorzystuje ona w pełni potencjał zimy, sprowadzając się w dużej części właśnie do zabawy na śniegu. Ta przecież nie jest przeznaczona tylko dla dzieci. Dorośli, nawet ci, na co dzień noszący trzyczęściowe garnitury i wypastowane na błysk oxfordy, również go uwielbiają. Tym mocniejszy jest więc atut Zakopanego, w którym na zimę i śnieżne zaspy faktycznie można liczyć. I uczynić z nich świetne miejsce zabawy, mającej oczywiście cały czas na celu budowanie relacji grupy, cementowanie jej, integrowanie członków ze sobą, z przełożonymi i zwierzchnikami.

Firmowa impreza w Zakopanem umożliwia między innymi wspólną wycieczkę w Tatry na skuterach śnieżnych. Coś, co dla większości będzie zupełną nowością, bo takich maszyn nie spotyka się na co dzień. A wyprawie towarzyszyć będą piękne pejzaże, pokrytych śniegiem gór i szumiących lasów, dosłownie bajkowe i na długo zapadające w pamięć. Skuterów można użyć również jako "zaprzęgu" dla odmłodzonej i doprawionej wersji tradycyjnego kuligu - na sankach, pontonach czy dmuchanych kołach. A zakończyć ogniskiem, które stanowić będzie idealne zwieńczenie imprezy, mniej formalny sposób na poprawę relacji pracowniczych,i ich ocieplenie.

Integracja zimą? Góry, góry i jeszcze raz góry.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.