Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | |


Danuta Stankiewicz wystąpi w Kotłowni

W najbliższą sobotę 23 listopada o godz. 19.00, Teatr Scena Kotłownia zaprasza na recital Danuty Danqi Stankiewicz.

Recital piosenek żydowskich w wykonaniu znanej polskiej piosenkarki Danuty Stankiewicz (pseud. art. Danqa). Zawiera on znane i nieznane utwory muzyczne o tematyce żydowskiej w ciekawych, współczesnych aranżacjach.


Program pokazuje bogactwo tej kultury, jej mądrość, liryzm, emocjonalność - od smutku do radości. Uniwersalny wymiar koncertu muzycznego trafia do szerokiej publiczności, a ciekawa interpretacja piosenek w wykonaniu Danuty Stankiewicz dopełnia obraz tego przedsięwzięcia artystycznego.

Rezerwacje miejsc: Biuro Usług Turystycznych Flamingo ul. Kilińskiego 2/9 Ostrów Mazowiecka.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.