Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Kto lepszy?

Lista legalnych bukmacherów w Polsce została bardzo mocno okrojona. Nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie w kwietniu 2017 roku bardzo wyraźnie przeformułowała rynek tego typu usług. Dzisiaj do wyboru mamy siedem legalnych bukmacherów: LVBet, forBET, Totolotek, STS, Fortuna, Milenium oraz eToto. Których z nich jest najlepszy? Jak wybierać spośród tych 7 ofert. Na to pytanie dzisiaj postaramy się znaleźć odpowiedź.

2018/08/kosc-gra-jpg_5b641ff8127b9

Numer one
Ciężko jest wskazać jednego najlepszego bukmachera. Powodem nie jest tylko wysoka konkurencyjność usług, choć trzeba przyznać, że bukmacherzy bardzo gorąco i sensownie zabiegają o uwagę i przychylność potencjalnych klientów.

Powód jest również taki, że mamy jako klienci różne oczekiwania w stosunku do prowadzonych zakładów i nieco inne parametry przyciągają naszą uwagę. Część z nas traktuje obstawianie wyników wyłącznie w kategoriach dobrej rozrywki, część podchodzi do zakładów z nieco większym pietyzmem i czysto biznesowym zacięciem. Dla niektórych istotne będą kwestie bonów powitalnych, dla innych szeroka oferta niecodziennych zakładów.

Najstarszy czy najmłodszy
Wątpliwości nie ulega, że najbardziej znanym polskim bukmacherem jest Totolotek. Te zakłady bukmacherskie działają w Polsce od 1992 roku. Obecnie czynią to za pomocą zakładów on-line oraz punktów naziemnych (w tym momencie jest ich około 400). Oczywiście znajdziemy tutaj zakłady piłkarskie, Totolotek jednak wyróżnia się na przykład szeroką ofertą wyścigów konnych albo wyścigów chartów. W przypadku rejestracji w serwisie internetowym otrzymamy bon powitalny do wysokości 500 zł, a także zakład bez ryzyka o wartości 20 zł.

Na drugim końcu listy polskich bukmacherów prężnie rozwijają się zakłady bukmacherskie LVBet. To najmłodszy polski legalny bukmacher. Firma działa od 2016 roku, ale zdążyła błyskawicznie podbić serca graczy. Dlatego też bardzo często na pytanie o najlepszego bukmachera gracze odpowiadają właśnie LVBet. Do ogromnej popularności serwisu przyczyniła się bogata oferta zakładów sportowych i e-sportowych, zakładów specjalnych, zakładów na żywo. Do tego przypomnieć trzeba o bardzo atrakcyjnej ofercie promocyjnej. LVBet proponuje najwyższy na polskim rynku bon powitalny do wysokości 1000 zł. Ponadto, bukmacher prowadzi rozbudowany system programu lojalnościowego, w których stali gracze zbierają punkty. Punkty te z kolei można wymienić na atrakcyjne nagrody. LVBet to przede wszystkim serwis internetowy, ale sieć lokali naziemnych również dynamicznie się rozwija (w tej chwili jest już ich w Polsce 60). 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.