Pewne zwycięstwo Ostrovii w Strzegowie

Piłkarze Ostrovii w spotkaniu szóstej kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali GKS Strzegowo 4:1. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zapisali na swoim koncie kolejny ważny komplet punktów.

2018/05/ostrovia-mecz-jpg_5b067a074b1f5

Do przerwy Ostrovia prowadziła 2:0 po trafieniach Patryka Gromka. Po zmianie stron żółto-zieloni podwyższyli wynik za sprawą Piotra Zachei.

Gospodarze odpowiedzieli w 57 minucie. Bramkę na 1:3 zdobył Marcin Dziubiński. Wynik w 63 minucie ustalił Patryk Gromek kompletując hat-tricka.

Kolejne spotkanie w rozgrywkach ligi okręgowej piłkarzy Ostrovii czeka w niedzielę 16 września. W starciu przed własną publicznością rywalem podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka będzie Żbik Nasielsk. Początek konfrontacji zaplanowano na godz. 16.30.

GKS Strzegowo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:4 (0:2)
Bramki: Dziubiński 57. - Gromek 10. 33. 63. Zacheja 50.

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński, Korzeb, K. Małkiński, Lipski (86. Szydlik) - Sz. Wątróbski (84. Wasil), R. Wilczewski (82. Augustyniak), Zacheja, D. Wilczewski (79. Krakowiak) - Zawistowski (53. Kopacz), Gromek (75. Rogalski)