Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Zabytkowy budynek Jatek gotowy! Jak wygląda? (zdjęcia, wideo)

Kiedyś w budynku Jatek sprzedawano mięso. Teraz obiekt będzie centrum kulturalnym naszego miasta. Jak prezentują się Jatki po remoncie? Zobacz zdjęcia i wideo.

2018/09/budynek-jatki-jpg_5b98f6fa9d9b1

Remont Jatek wyniósł 3.173.400 zł. Miasto uzyskało dofinansowanie na realizację tego zadania w ramach "Działania 5.3. Dziedzictwo kulturowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020".

Jatki są jednym z nielicznych budynków zabytkowych w Ostrowi Mazowieckiej. Obiekt przeszedł przebudowę, remont i konserwację. W budynku będą odbywać się imprezy kulturalne, wystawy, konferencje, a także przedstawienia teatralne i koncerty.

Od poniedziałku do piątku w godz. 17.00-19.00 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 15.00-19.00 można, co godzinę, zwiedzać obiekt z przewodnikiem. W środę Jatki są nieczynne.

Dla mieszkańców obiekt zostanie otwarty w czwartek 13 września. Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza od godz. 14.00 na wystawę malarstwa Jana Kantego Pawluśkiewicza.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies