Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z powiatu


Artur Wnuk pełni obowiązki dyrektora ostrowskiego szpitala

Podczas ostatnich obrad radnych powiatu ostrowskiego starosta Zbigniew Chrupek poinformował, że obowiązki dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej będzie pełnił Artur Wnuk.

2019/03/artur-wnuk-fot-starostwo-jpg_5c7fb1ad91196 Artur Wnuk, fot. Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej

Artur Wnuk dotychczas zajmował stanowisko kierownicze w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku.

Obowiązki dyrektora szpitala powiatowego w naszym mieście Artur Wnuk pełni od piątku 1 marca br.

- Artur Wnuk od 2007 r. pracował w Szpitalu Wojewódzkim Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku na stanowisku kierownika sekcji analiz i informatyki, zajmując się m.in. wyłanianiem podmiotów świadczących usługi medyczne na rzecz pacjentów zakładu, w tym negocjowanie stawek wynagrodzenia za usługi oraz koordynowaniem działań mających na celu wdrożenie standardów akredytacyjnych Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Ukończył studia magisterskie na kierunku inżynieria środowiska. Wcześniej pracował jako rzecznik prasowy w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku, a także w trakcie studiów jako dziennikarz w białostockim oddziale Gazety Wyborczej - informuje Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej zostało mu powierzone do dnia wyłonienia kandydata w drodze konkursu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.