Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


29. Finał WOŚP również w Ostrowi Mazowieckiej

Jak wynika z informacji przekazanych przez Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się również na terenie naszego miasta.

2019/01/wosp-ostrow-jpg_5c48377940fd5

- Razem z Fundacja Dzień Dobry i Anną Krajewską jesteśmy organizatorem 29. Finału w Ostrowi Mazowieckiej. Szefową sztabu niezmiennie została Sandra Florczak, a z ramienia MDK za organizację odpowiada Roksana Grzegrzułka - pisze na swojej stronie internetowej Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

29. Finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.