Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Rozczarowująca porażka Ostrovii w Płońsku

Zespół z Ostrowi Mazowieckiej po słabej drugiej połowie przegrał w Płońsku z miejscową PAF 2:4. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka do przerwy prowadzili 2:0.

ostrovia_10_08_17

Ostrovia dobrze rozpoczęła sobotnie starcie z PAF Płońsk. Wynik meczu w 7 minucie otworzył Patryk Gromek. W kolejnych minutach rezultat podwyższył Robert Wilczewski i nic nie wskazywało na to, żeby żółto-zieloni nie wywieźli choćby punktu z Płońska.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy jednak drugie oblicze drużyny z Ostrowi Mazowieckiej, te gorsze. Najpierw w 51 minucie bramkę kontaktową zdobył Piotr Wypuszyński, a trzy minuty później wyrównał Mateusz Rutkowski.

Płońska Akademia Futbolu złapała wiatr w żagle i na tym nie poprzestała. W 66 minucie na prowadzenie zespół z Płońska wyprowadził Mateusz Wiśniewski, a chwilę później wynik na 4:2 ustalił Konrad Osiński.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka po raz kolejny w tym sezonie przegrali wygrany mecz. Okazja do rehabilitacji nadarzy się w sobotę 18 maja. Żółto-zieloni na stadionie przy ulicy Warchalskiego podejmą Kryształ Glinojeck. Mecz z drużyną mającą aspiracje do awansu rozpocznie się o godz. 13.00.

PAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:2 (0:2)
Bramki: Wypyszyński 51. Rutkowski 54. M. Wiśniewski 66. Osiński 72. - Gromek 7. R. Wilczewski 24.

PAF: Aniserowicz (85. Chaliński) - Osiński (80. Majtczak), Wypyszyński (84. Motak), Żółtowski, Boniewski, Kuciński, D. Makowski (82. Hercel), Rutkowski, Szcześniak, M. Wiśniewski (70. Kamiński), K. Wiśniewski (57. Kozielski) oraz K. Makowski

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał, Korzeb, K. Małkiński, J. Małkiński (78. Rogalski), Gromek, Sz. Wątróbski (70. Lipski), R. Wilczewski, D. Wilczewski, Zawistowski (62. Nowacki), Zacheja oraz Krakowiak, Szydlik, Wasil, K. Wątróbski


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies