Rozczarowująca porażka Ostrovii w Płońsku

Zespół z Ostrowi Mazowieckiej po słabej drugiej połowie przegrał w Płońsku z miejscową PAF 2:4. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka do przerwy prowadzili 2:0.

ostrovia_10_08_17

Ostrovia dobrze rozpoczęła sobotnie starcie z PAF Płońsk. Wynik meczu w 7 minucie otworzył Patryk Gromek. W kolejnych minutach rezultat podwyższył Robert Wilczewski i nic nie wskazywało na to, żeby żółto-zieloni nie wywieźli choćby punktu z Płońska.

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy jednak drugie oblicze drużyny z Ostrowi Mazowieckiej, te gorsze. Najpierw w 51 minucie bramkę kontaktową zdobył Piotr Wypuszyński, a trzy minuty później wyrównał Mateusz Rutkowski.

Płońska Akademia Futbolu złapała wiatr w żagle i na tym nie poprzestała. W 66 minucie na prowadzenie zespół z Płońska wyprowadził Mateusz Wiśniewski, a chwilę później wynik na 4:2 ustalił Konrad Osiński.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka po raz kolejny w tym sezonie przegrali wygrany mecz. Okazja do rehabilitacji nadarzy się w sobotę 18 maja. Żółto-zieloni na stadionie przy ulicy Warchalskiego podejmą Kryształ Glinojeck. Mecz z drużyną mającą aspiracje do awansu rozpocznie się o godz. 13.00.

PAF Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:2 (0:2)
Bramki: Wypyszyński 51. Rutkowski 54. M. Wiśniewski 66. Osiński 72. - Gromek 7. R. Wilczewski 24.

PAF: Aniserowicz (85. Chaliński) - Osiński (80. Majtczak), Wypyszyński (84. Motak), Żółtowski, Boniewski, Kuciński, D. Makowski (82. Hercel), Rutkowski, Szcześniak, M. Wiśniewski (70. Kamiński), K. Wiśniewski (57. Kozielski) oraz K. Makowski

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał, Korzeb, K. Małkiński, J. Małkiński (78. Rogalski), Gromek, Sz. Wątróbski (70. Lipski), R. Wilczewski, D. Wilczewski, Zawistowski (62. Nowacki), Zacheja oraz Krakowiak, Szydlik, Wasil, K. Wątróbski