Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Prokuratura o zabójstwie w Ostrowi Mazowieckiej. Ciało 35-latka znaleziono w centrum miasta

W centrum Ostrowi Mazowieckiej przed jednym z salonów gier zostało znalezione ciało mężczyzny. Na ciele 35-latka w toku oględzin została ujawniona rana, która jest prawdopodobnie raną kłutą.

2022/06/zabojstwo-mezczyzny-w-ostrowi-mazowieckiej-35-latek-mial-rane-kluta-plecow-fot-ostrowmaz24-jpg_62b2da6daf904

Do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej ok. północy dotarła informacja, że przed jednym z salonów gier w centrum miasta znalezione zostało ciało mężczyzny w wieku ok. 35-lat. Na miejsce natychmiast przyjechali funkcjonariusze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy potwierdzili podane okoliczności.

- Około północy w centrum Ostrowi Mazowieckiej przed jednym z salonów gier zostało znalezione ciało mężczyzny w wieku ok. 35 lat. Ktoś zadzwonił z informacją na Policję, że to właśnie tam leżą zwłoki człowieka. Na miejsce natychmiast przyjechali funkcjonariusze z Ostrowi Mazowieckiej, którzy potwierdzili podane okoliczności. Przeprowadzono oględziny miejsca ujawnienia zwłok oraz oględziny zewnętrzne ciała. Na ciele w toku oględzin została ujawniona rana i jest to prawdopodobnie rana kłuta. Dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok denata w oparciu, o którą będzie można ocenić rodzaj rany oraz przyczynę zgonu. Ustaliliśmy tożsamość denata. To, co możemy powiedzieć to to, że nie jest to mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Na tym etapie postępowania do sprawy zostały zatrzymane cztery osoby. Są to osoby, które mogą mieć związek ze sprawą. Natomiast innych informacji w chwili obecnej przekazać państwu nie możemy - przekazała Elżbieta Edyta Łukasiewicz, Rzecznik Prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

Zobacz gazetkę Lidla

Wasze opinie

Czarnuch   23:54, 22.06.2022

wooooowwwww szok buuuhahaha

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.