Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Edukacja


Studniówka maturzystów z "Rubinka" (zdjęcia, wideo)

W Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim o godzinie 19.00 rozpoczął się bal maturalny uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.

2022/11/studniowka-rubinek-fot-ostrowmaz24-12-jpg_63676656dc5f9

Abiturienci swoją studniówkę tradycyjnie rozpoczęli od poloneza. Sala przepełniona była maturzystami, którzy wyglądali wyjątkowo podczas swojego balu a wszystkim zebranym wieczór umilał Dj Rozmus. Wszystkich obecnych na sali powitał dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej Piotr Siwek, który przekazał kilka ważnych słów tegorocznym maturzystom. 

- Studniówka jest symbolicznym momentem, od którego pozostaje wam potocznie mówiąc sto dni do matury. To ostatni dzwonek wzywający was do wytężonej pracy i wysiłku przed egzaminem dojrzałości. Drodzy maturzyści, egzamin dojrzałości to przede wszystkim egzamin z języka polskiego, matematyki czy języka angielskiego. Natomiast dojrzałość to coś więcej niż tylko test. Dojrzałość to odpowiedzialność nie tylko za siebie ale i za innych, dojrzałość to właściwe i przemyślane wybory, to odpowiednie podejście do życia, to pewna elastyczność - mówił dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. 

Wieczór pełen wrażeń przed abiturientami "Rubinka", tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz wideo z rozpoczęcia tego wieczoru.

 

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zobacz zdjęcia: Studniówka maturzystów z "Rubinka" (zdjęcia, wideo)

1/74
2/74
3/74
4/74
5/74
6/74
7/74
8/74
9/74
10/74
11/74
12/74

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.