Opublikowano

Policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w ostatnich  dniach na terenie powiatu ostrowskiego. Świadkowie oraz osoby mogące  wskaza

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w ostatnich dniach na terenie powiatu ostrowskiego. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod nr tel. 997.

Na ul. Szkolnej 6 w Starym Lubiejewie doszło do kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych z pojazdu audi. Do zdarzenia doszło około godz. 21.30 w środę 15 lipca.

Na drodze wojewódzkiej nr 627 Ostrołęka-Ostrów Mazowiecka w Jelonkach doszło 26 czerwca do uszkodzenia znaków drogowych.

W rejonie Nagoszewa na drodze krajowej nr 8 doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący nieznanego pojazdu spowodował zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez wykonanie nieprawidłowego manewru wyprzedzania zmuszając kierującego volvo do nagłego zjechania w kompleks leśny, w wyniku czego pojazdu uległ uszkodzeniu.

W miejscowości Budy Grudzie na drodze krajowej nr 8 około godz. 17.35 w piątek 17 lipca doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący srebrnym bmw o początkowych nr rej. WCI nie upewniając się czy kierujący jadący za nim rozpoczął manewr wyprzedzania, wykonał manewr skrętu w lewo i uderzył w prawy tył samochodu volvo.

Z posesji na ul. Piłsudskiego w Ostrowi Mazowieckiej skradziono w poniedziałek 13 lipca rower typu damka.

Ze stacji paliw Orlen przy ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej około godz. 21.45 w środę 15 lipca doszło do kradzieży paliwa na kwotę 100,14 zł. Kradzieży dokonał kierujący hondą civic.

We wtorek 14 lipca doszło do kradzieży tablic rejestracyjnych z samochodu volkswagen golf. Pojazd zaparkowany był na parkingu przy ul. Cegielnianej w Komorowie.

Kierujący czarnym bmw bez tablic rejestracyjnych dokonał kradzieży paliwa na stacji paliw Orlen przy ul. Mazowieckiej w Komorowie na kwotę 300,68 zł.

W dniach 19-20 lipca w godz. 21.30-7.30 doszło do kradzieży tablicy rejestracyjnej z samochodu suzuki swift z parkingu na ul. Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz