Reklama w ogłoszeniach

Szukasz szybkiej i niedrogiej metody pokazania swoich ogłoszeń? Skorzystaj z dostępnych wariantów wyróżnienia w serwisie głównym oraz dziale ogłoszeń drobnych.

Oferujemy zakup pakietów kodów SMS z atrakcyjną zniżką oraz niestandardowe miejsca reklamowe. Zachęcamy  do kontaktu.

E-mail: , tel. 517-150-500


Kategoria Auto-Moto na stronie głównej - opłać wyróżnienie SMS i wyświetl swoje ogłoszenie na stronie głównej w specjalnie przygotowanym module Auto-Moto.


Ogłoszenia ogólne na stronie głównej - opłać wyróżnienie SMS i wyświetl swoje ogłoszenie na stronie głównej w specjalnie przygotowanym module Ogłoszenia.


Ogłoszenie promowane - bądź widoczny i zamieść stałą miniaturkę w sekcji ogłoszenia promowane.


Duże ogłoszenie w kategorii - wyróżnij swoje ogłoszenie na cały miesiąc w dowolnej kategorii, nie martw się o codzienne dodawanie tego samego ogłoszenia aby być wyżej niż inni.


Wyróżnienie SMS - szybka i tania metoda na wyróżnienie swojego ogłoszenia.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.