Nasze usługi

Serwis OstrowMaz24.pl to nie tylko codzienna porcja świeżych informacji, relacji i multimediów. Oferujemy szeroki zakres usług, m.in. kampanie reklamowe  w mediach lokalnych, tworzenie stron i aplikacji internetowych, wykonywanie zdjęć i tworzenie profesjonalnych nagrań wideo, w tym z lotu ptaka przy użyciu nowoczesnego drona.


Oferta:
- tworzenie stron i aplikacji internetowych w oparciu o najnowsze technologie, dostosowanie do smartfonów i innych urządzeń z dostępem do internetu (np. telewizory),
- realizacja materiałów wideo i zdjęć,
- zdjęcia i filmy lotnicze,
- montaż filmowy z powierzonego materiału,
- obsługa informatyczna firm - więcej na stronach www.pronet.media.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 517-150-500.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.