Opublikowano

Wernisaż pleneru malarskiego (zdjęcia)

W ostrowskim ratuszu we wtorkowe popołudnie odbył się wernisaż Międzynarodowego Nadbużańskiego Pleneru Malarskiego Brok w hołdzie św. Janowi Pawłow

W ostrowskim ratuszu we wtorkowe popołudnie odbył się wernisaż Międzynarodowego Nadbużańskiego Pleneru Malarskiego Brok w hołdzie św. Janowi Pawłowi II i św. Janowi XXIII. Widzowie oglądali kilkadziesiąt prac malarskich szesnastu artystów.

Wśród uczestników pleneru znalazła się ostrowianka Justyna Wilczyńska, obecnie studiująca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych.

Młodziutka artystka, znana jest też szerszej publiczności w naszym mieście jako aktorka Teatru Scena Kotłownia.

Organizatorami pleneru był Sokołowski Ośrodek Kultury i Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Był to trzeci z cyklu plenerów nadbużańskich. W przyszłym roku, organizatorzy zapowiadają kolejny w innej miejscowości. Poprzednie odbyły się w Sokołowie Podlaskim i Gródku nad Bugiem.

Zobacz zdjęcia:
Wernisaż pleneru malarskiego (29.09.2015)

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz