Opublikowano

52-latek ukradł rower. Był kompletnie pijany

Małkińscy policjanci potrzebowali zaledwie pięciu minut, aby odzyskać skradziony rower. Złodziej został zatrzymany, był kompletnie pijany.[reklama]

Małkińscy policjanci potrzebowali zaledwie pięciu minut, aby odzyskać skradziony rower. Złodziej został zatrzymany, był kompletnie pijany.

- Z relacji właściciela wynikało, że przyjechał na zakupy do sklepu rowerem. Zostawił go przed budynkiem bez zapięcia. Gdy wyszedł po zakupach, roweru już nie było - wyjaśnia sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Właściciel jednośladu powiadomił małkińskich policjantów o kradzieży. Funkcjonariusze policji natychmiast wyruszyli w poszukiwaniu sprawcy i skradzionego roweru.

Już po niespełna pięciu minutach policjanci odnaleźli mężczyznę i skradziony jednoślad. Sprawcą okazał się 52-latek, który był kompletnie pijany. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed południem w Małkini Górnej.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz