Do potrącenia pieszego doszło wczoraj wieczorem w Małkini Górnej. Mężczyzna przechodził niedozwolonym miejscu i został uderzony przez nadjeżdżającego opla. 52-latek został przewieziony do szpitala.
52-letni pieszy został przewieziony do szpitala, 22-letni kierowca opla był trzeźwy. Obydwaj mężczyźni są mieszkańcami gminy Małkinia Górna.
Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Małkini Górnej.
- Apelujemy do pieszych, aby poruszali się po drodze zgodnie z przepisami ruchu drogowego, przechodzili przez jezdnię w miejscach wyznaczonych. Ponadto, gdy poruszają się drogą po zmierzchu poza obszarem zabudowanym używali odblasków w postaci kamizelek lub posiadali latarkę, która poprawi ich widoczność i zwiększy bezpieczeństwo - dodaje rzecznik prasowy ostrowskiej policji.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.