Opublikowano

5-latek na rowerze pod kołami audi

Podczas ostatniego weekendu wakacji na drogach powiatu ostrowskiego doszło do trzech wypadków drogowych, w których trzy osoby odniosły obrażenia. N

Podczas ostatniego weekendu wakacji na drogach powiatu ostrowskiego doszło do trzech wypadków drogowych, w których trzy osoby odniosły obrażenia. Najpoważniejszym zdarzeniem był wypadek z udziałem samochodu osobowego i 5-letniego rowerzysty.

W miejscowości Wysocze (gm. Wąsewo) w piątek 26 sierpnia doszło do zderzenia audi z 5-latkiem.

- 5-letni chłopiec wyjechał rowerem z posesji wprost pod nadjeżdżające audi, którym kierował mieszkaniec gminy Wąsewo. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy - wyjaśnia st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Na szczęście chłopiec nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policja apeluje do rodziców o zwiększenie opieki nad dziećmi, zwłaszcza najmłodszymi.

- Absolutnie nie pozostawiajmy dzieci bez nadzoru gdy bawią się na posesji, z której mogą bez problemu wydostać się na drogę publiczną, gdzie może dojść do tragedii - apeluje rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz