Opublikowano

KS Wąsewo pewnie pokonał FC 2012 Różan

Piłkarze KS Wąsewo odnieśli zwycięstwo w ostatnim spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie

Piłkarze KS Wąsewo odnieśli zwycięstwo w ostatnim spotkaniu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem podopieczni trenera Leszka Skrzecza w meczu kontrolnym pokonali FC 2012 Różan 5:3.

Bramki dla gospodarzy w sobotnim starciu zdobyli: Bartłomiej Majkowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców oraz Adam Nerek, Kamil Wojdak i Konrad Brzozowski.

Piłkarze KS Wąsewo w okresie przygotowawczym odnieśli już pewne zwycięstwa nad Iskrą Zaręby Kościelne 7:0 i GKS Max-Rol Andrzejewo 6:1. Remisami zakończyły się z kolei mecze z KS CK Troszyn 1:1, Rzekunianką Rzekuń 2:2 i Wymakraczem Długosiodło 0:0. Jedyną porażkę podopieczni trenera Leszka Skrzecza ponieśli z konfrontacji z juniorami Korony 0:1.

Pierwsze spotkanie rundy wiosennej piłkarzy KS Wąsewo czeka w najbliższy weekend w konfrontacji z Mazowszem Jednorożec.

Więcej o terminarzu rozgrywek A klasy w najbliższych dniach naszym portalu.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz