Opublikowano

Ostrowski policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Policjant z KPP w Ostrowi Mazowieckiej po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który uderzył w jego zaparkowane auto. 27-letni ostrowianin mi

Policjant z KPP w Ostrowi Mazowieckiej po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który uderzył w jego zaparkowane auto. 27-letni ostrowianin miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

- Nietrzeźwi kierowcy stanowią poważne zagrożenie dla innych użytkowników drogi. W związku z tym ich eliminacja z dróg jest priorytetem dla ostrowskich policjantów niezależnie od zajmowanego stanowiska - wyjaśnia st. sierż. Marzena Laczkowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Asp. szt. Sławomir Lendzioszek po zakończonej służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego, który uderzył w jego samochód zaparkowany przed posesją. 27-letni ostrowianin próbował uciec, ale został zatrzymany przez funkcjonariusza.

Przeprowadzone badanie wykazało, że 27-latek miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. 27-latek odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji i kierowanie autem w stanie nietrzeźwości.

- Apelujemy do osób które zauważą kierowcę, który po wypiciu alkoholu wsiada za kierownicę o natychmiastową reakcję. Wybranie numeru 112 lub 997 może uratować czyjeś życie - dodaje rzecznik prasowy ostrowskiej policji.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz