Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

GKS Andrzejewo bez punktów w Goworowie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze GKS Andrzejewo w wyjazdowym spotkaniu dziewiątej kolejki rozgrywek B klasy przegrali z Orzem Goworowo 1:2. Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego grali nieskutecznie i musieli uznać wyższość niżej notowanego rywala.

gks_andrzejewo1_24_10_17

W niedzielnym starciu prowadzenie gospodarzom już w trzeciej minucie dał Jakub Zięba. Piłkarze z Andrzejewa mieli okazję odpowiedzieć z rzutu karnego, ale Paweł Sokołowski zmarnował wyborną okazję do strzelenia bramki.

Po zmianie stron Orz zdobył drugiego gola za sprawą Cezarego Gęsicha, a GKS Andrzejewo zmarnował drugiego karnego. Tym razem golkiper Orza Goworowo zatrzymał Radosława Piwońskiego.

Podopieczni trenera Łukasza Kamińskiego walczyli do końca i w 83 minucie gry Paweł Sokołowski zdobył kontaktową bramkę. Ostatecznie komplet punktów powędrował do zespołu z Goworowa.

Piłkarze z Andrzejewa kolejny mecz rozegrają przed własną publicznością. Rywalem w spotkaniu zaplanowanym na niedzielę 29 października będzie WKS Mystkówiec Stary. Początek o godz. 14.00.

Orz Goworowo - GKS Andrzejewo 2:1 (1:0)
Bramki: Zięba 3. Gęsich 51. - Sokołowski 83.

GKS: Tyborowski - S. Kapusta, Sierota, Sokołowski, K. Kapusta, Kraszewski, R. Piwoński, A. Piwoński, Płotczyk, Szeligowski