Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Piłka nożna

Iskra Zaręby Kościelne ograna przez Koronę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Iskry Zaręby Kościelne w niedzielnym wieczornym spotkaniu rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrołęce ulegli liderowi rozgrywek Koronie II 1:2.

korona_iskra_30_10_17

Już w siódmej minucie spotkania to podopieczni trenera Kamila Małkińskiego objęli prowadzenie. Piłkę nieszczęśliwie do własnej bramki skierował Paweł Skarzyński i do przerwy prowadzili piłkarze z Zarąb Kościelnych.

Po zmianie stron Paweł Skarzyński odrobił straty strzelając wyrównującego stan meczu gola. Zwycięską bramkę w ostatnich minutach zdobył Piotr Karczewski i Korona cieszyła się z kolejnych trzech punktów.

Druga w tabeli B klasy jest obecnie Narew Ostrołęka, która efektownie pokonała GLKS Lelis 5:1. Z kolei w Andrzejewie miejscowy GKS uległ WKS Mystkówiec Stary 2:4. Orz Goworowo w meczu przed własną publicznością przegrał z Wymakraczem Długosiodło 1:3.

Emocji nie zabrakło w starciu rozegranym w Ołdakach, gdzie miejscowy ULKS rozbił FC 2012 Różan 13:1. Po pięć bramek w spotkaniu zdobyli: Szymon Brzostek i Radosław Żerański, a po jednej Daniel Siemborski, Konrad Woroniecki i Jakub Janczewski.