Opublikowano

Szachiści powalczą o "Złotą Wieżę"

Szachiści z regionu będą rywalizować w siódmej edycji turnieju szachowego o "Złotą Wieżę". Celem imprezy jest popularyzacja dyscypliny wś

Szachiści z regionu będą rywalizować w siódmej edycji turnieju szachowego o "Złotą Wieżę". Celem imprezy jest popularyzacja dyscypliny wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zawody zostaną rozegrane w CK-BiS w Lelisie przy ulicy Szkolnej 48 w niedzielę 3 grudnia od godz. 10.00. Zgłoszenia do rywalizacji należy przekazać drogą elektroniczną pod adresem chessarbiter.com lub osobiście w godz. 9.00-9.50 w dniu rozgrywania turnieju.

Dzieci do lat 16 uiszczają wpisowe 15 zł, a seniorki i seniorzy powyżej 16 lat dokonują wpłaty 20 zł. Turniej zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych, do lat 10, 16 i open. Dodatkowo organizatorzy przewidzieli nagrody m.in. dla najlepszej kobiety, najmłodszego i najstarszego zawodnika turnieju.

Na uczestników czekają także nagrody pieniężne za czołowe lokaty, a także słodki poczęstunek od Piekarni Kurpiowskiej Serafin. Oba turnieje rozegrane zostaną systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund w tempie 30 minut na partię (15 minut dla zawodnika).

Kojarzenie komputerowe nastąpi programem Chessarbiter. W zawodach obowiązują aktualne przepisy Kodeksu Szachowego PZSzach. Szersze informacje w regulaminie zawodów.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz