W piątkowy wieczór 24 listopada w Łukowie dojdzie do bowlingowego trójmeczu, w którym zmierzą się reprezentacje Siedlec, Ostrowi Mazowieckiej i Ostrołęki. To pierwsze takie spotkanie w historii tej dyscypliny w regionie.
Do reprezentacji Ostrowi Mazowieckiej na mecz zostali powołani: Arkadiusz Spinek, Radosław Brzostek, Łukasz Tylicki, Łukasz Rewkowski, Andrzej Giżycki, Arkadiusz Wilczewski, Wojciech Kolator i Artur Zadrożny.
Ostrołęczanie w rywalizacji przystąpią z kolei w składzie: Grzegorz Milewski, Paweł Staśkiewicz, Daniel Ustaszewski, Łukasz Połatyński, Arkadiusz Dobkowski, Przemysław Kowalczyk, Michał Kowalczyk i Marcin Wójcik.
Gospodarze zmagań zaprezentują się na czele z Dariuszem Rojkiem, Markiem Kozłowcem, Arkadiuszem Dłużniewskim i Piotrem Prokuratem. W każdym zespole w wyjściowym składzie zaprezentuje się czwórka zawodników, a po kolejnych rundach może dojść do zmian.
Początek rywalizacji w piątek 24 listopada w kręgielni Decybel Łuków o godz. 20.00.

💬 Komentarze (0)