Hubert Milewski to jeden z najlepszych obecnie zawodników ostrołęckiej Trójki w rozgrywkach II ligi. Podopieczny trenera Radosława Żebrowskiego z powodzeniem rywalizuje wraz zespołem w obecnym sezonie i zasługuje na duże słowa uznania.
Swoją ambitną grę i rywalizację o punkty dobrze łączy z nauką na wyższej uczelni. W 2017 roku rozegrał w barwach ostrołęckiego klubu kilkanaście bardzo udanych meczów, zdobywając kilkadziesiąt bramek i świetnie kierując grą drużyny na rozegraniu.
Hubert Milewski w wielu spotkaniach pokazał także, że potrafi być zawodnikiem uniwersalnym i w razie potrzeby występować na różnych pozycjach. Z pewnością od jego zaangażowania i gry w kolejnych meczach zależy wysokie miejsce w tabeli szczypiornistów Trójki w obecnym sezonie II ligi.
Nagrodę sportowcowi za jego ciężką pracę i zaangażowanie na rzecz klubu ufundował i wręczył przewodniczący rady miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski.
- Co może cieszyć bardziej, niż radość wspólnie z kolegami z udanych rozgrywek, wspólnie z drużyną pracujemy na sukces i wspólnie go osiągamy - podkreślał w rozmowie z naszym reporterem Hubert Milewski. - Jeśli chodzi o mnie to chcę się dalej rozwijać i chciałbym, aby zespół coraz wyżej piął się w tabeli II ligi.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.