Opublikowano

Nie wiesz jak wypełnić PIT? Przyjdź do ostrowskiej skarbówki

Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza w sobotę 21 kwietnia do placówki na dzień otwarty. Mieszkańcy miasta i powiatu ostrowskiego bę

Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza w sobotę 21 kwietnia do placówki na dzień otwarty. Mieszkańcy miasta i powiatu ostrowskiego będą mogli m.in. złożyć PIT przy pomocy pracownika urzędu.

- Podczas dnia otwartego w naszej placówce będzie możliwość elektronicznego złożenia zeznania rocznego przy pomocy pracownika urzędu. Będą również udzielane informacje dotyczące rozliczenia PIT oraz zasad korzystania z ulg podatkowych. Będzie także powiedziane o możliwości przekazania 1 proc. podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego - wyjaśnia naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrowi Mazowieckiej.

Do sporządzenia i przesłania PIT niezbędne jest zabranie ze sobą dokumentów zawierających dane o dochodach uzyskanych w 2017 roku (PIT-11, PIT-11A, PIT-40A, PIT-8C), informacje i dokumenty niezbędne do skorzystania z ulg podatkowych, dowód osobisty oraz rozliczenie PIT za 2016 rok (lub dokładną kwotę przychodu).

Dzień otwarty w ostrowskiej skarbówce odbędzie się w sobotę 21 kwietnia w godz. 8.00-14.00.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz