Ostrovia nieznacznie słabsza od lidera (zdjęcia, wideo)

Podopieczne trenera Michała Kacprzaka na stadionie przy ulicy Warchalskiego musiały uznać wyższość Mazovii Grodzisk Mazowiecki w starciu 7 kolejki rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej. W meczu pełnym emocji Ostrovia przegrała 2:3.

2018/10/ostrovianki-mazovia-jpg_5bc588d5a880a

Wynik spotkania otworzyła w 13 minucie zawodniczka gości Wiktoria Malinowska. Do wyrównania doprowadziła w 39 minucie starcia Izabela Lenarczyk.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy, wynik zmienił się na korzyść gości za sprawą Martyny Strasińskiej. Po zmianie stron Ostrovia się nie poddawała. W 56 minucie Amelia Skowrońska doprowadziła do wyrównania i niespodzianka w starciu z liderem rozgrywek wisiała w powietrzu.

Ostateczny cios zadały jednak piłkarki Mazovii. W 58 minucie wynik spotkania ustaliła Karolina Czyż i to goście z Grodziska Mazowieckiego zainkasowali komplet punktów.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2:3 (1:2)
Bramki: Lenarczyk 39. Skowrońska 56. - Malinowska 13. Strasińska 40.+2 Czyż 58.

Ostrovia: Kazanowska (41. Jarmoluk) - Figoń, Grabowska, Komor, Kordyszewska (70. Bączyk), Cichowska, Lenarczyk, Malinowska, Skowrońska, Stempczyńska (25. Pakieła), Śladewska oraz Dzierka, Bagińska

Mazovia: Włodarczyk - Wisnowska, Nowakowska, Krzyżanowska, Dąbrowska (70. Kowalewska), Banaszek, Czyż, Świercz (63. Wołowczyk), Strasińska, Staniszewska, Malinowska oraz Klocińska, Warachowska