Tuż za obwodnicą Ostrowi Mazowieckiej, na pasie ruchu w kierunku Warszawy, doszło do zderzenia dwóch samochodów - osobowego i ciężarowego.
Z pojazdu osobowego nie zostało wiele. W porównaniu do forda, ciężarówka - cysterna przewożąca LPG, została lekko "porysowana".
- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz sprawdzeniu uszkodzeń cysterny - informują ostrowscy strażacy pracujący na miejscu.
W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby, o które zadbał zespół ratownictwa medycznego. W trakcie działań strażaków, policjantów i ratowników medycznych przejezdny był tylko jeden pas ruchu w kierunku Warszawy.
Do zdarzenia doszło około południa w piątek 21 grudnia br.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.