W ciągu trzech dni doszło do licznych włamań i kradzieży. W niedzielę, 19 sierpnia, nieznani sprawcy w Małkini przy ul. Kościelnej (ok. godz.11:50) usiłowali dokonać kradzieży passata. Po pokonaniu zamka w przednich, lewych drzwiach dostali się do środka i uszkodzili stacyjkę. Zamierzonego celu nie osiągnęli.
Tego samego dnia, w Nurze ok. godz. 2:00 nad ranem nieznani sprawcy, po uprzednim odchyleniu szyby dostali się do wnętrza daewoo tico i dokonali kradzieży pozostawionej tam torebki z dokumentami i pieniędzmi (200 zł) oraz tel. komórkowym. Policjanci KP Małkinia podczas penetracji przyległego terenu za sprawcą, ujęli na gorącym uczynku 27-letniego mieszkańca Żery Bystre, który na ul . Małkińskiej na parkingu w rejonie klubu "Newada" włamywał się do samochodu peugeot 206. Odzyskane mienie policjanci przekazali poszkodowanej.
W Ostrowi Maz. przy ul. Wileńskiej nieznani sprawcy wyłamali okna od piwnicy i dostali się do wnętrza domu. Dokonali kradzieży biżuterii, pieniędzy oraz iphona.
W poniedziałek, 20 sierpnia w Małkini przy ul. Brokowskiej nieznani sprawcy dokonali kradzieży odtwarzacza CD z niezamkniętego bmw, który stał na terenie ogrodzonej posesji. Wartość strat oszacowano na 200 zł. Na tej samej posesji zaparkowany był również nie zamknięty fiat punto, z którego sprawcy ukradli pozostawiony tam portfel z dokumentami.
W Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Saperskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży akumulatora z niezamkniętego fiata seicento. Pojazd stał w niezamkniętym garażu.
Nieznani sprawcy po uprzednim wybiciu dolnej części drzwi dostali się do kiosku "Kolporter", znajdującego się w Ostrowi i dokonali kradzieży papierosów różnych marek oraz kart startowych do różnych sieci telefonicznych. Obecnie nie jest ustalono jeszcze wartość strat.

💬 Komentarze (1)