Opublikowano

Jest szansa na dofinansowanie

29 sierpnia w sali konferencyjnej ratusza miejskiego odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie zamiarów wspólnej realizacji projektu „ Ter

29 sierpnia w sali konferencyjnej ratusza miejskiego odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie zamiarów wspólnej realizacji projektu „ Termomodernizacja budynków na terenie gmin nadbużańskich z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”.

Spośród podmiotów nowopowstałego Konsorcjum, na lidera wybrano doświadczoną w tym zakresie Gminę Drohiczyn.
Współuczestnikami konsorcjum są:


Gmina Drohiczyn, Miasto Ostrów Mazowiecka, KSM w Drohiczynie, Gmina Brok, Gmina Andrzejewo, Parafia Rzymsko – Katolicka w Andrzejewie, Gmina Małkinia Górna, Gmina Zaręby Kościelne, Gmina Grodzisk, Gmina Siemiatycze i Gmina Perlejewo.

W ramach współpracy członkowie Konsorcjum będą się ubiegać wspólnie o fundusze z Norweskiego Mechanizmu Finansowego, Mechanizmu Finansowego EOG oraz środków krajowych. Maksymalna kwota dofinansowania, to 85% wartości całego projektu, co stanowi bardzo atrakcyjną ofertę. Efektem wczorajszego spotkania jest powstały i podpisany w wyniku długich konsultacji, List intencyjny.

źródło: UM Ostrów Maz.

💬 Komentarze (2)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (2)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz