Opublikowano

Magdalena Morka Sportowcem Roku 2019?

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po

Magdalena Morka w sezonie 2019 zadebiutowała w zawodach kulturystycznych w kategorii bikini model. Podopieczna trenera Marcina Połatyńskiego po miesiącach ciężkich treningów zaprezentowała bardzo wysoką formę i zanotowała duży sukces.

28-letnia ostrołęczanka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Polski w Siedlcach. Wygrała Aneta Brewińska z Koszalina. Sportem sylwetkowym Magdalena Morka interesuje się od kilku lat, ale do tej pory nie brała pod uwagę startu w zawodach.

Zawodniczka podkreśla, że trenowała wyłącznie dla siebie, w celu poprawienia kondycji i sylwetki. Debiut dla podopiecznej trenera Marcina Połatyńskiego był niezwykle udany. Magdalena Morka w Pucharze Polski IBFF & WPF w Kulturystyce i Fitness Siedlce 2019 wystartowała w kategorii bikini model i została bardzo wysoko oceniona.

Świetną wiadomością dla Magdaleny Morki był fakt, iż otrzymała prawo startu w Mistrzostwach Świata IBFF w Słowenii i WPF we Francji. Z przyczyn osobistych musiała zrezygnować ze startu, ale z pewnością jeszcze niejednokrotnie możemy usłyszeć o ostrołęczance.

Magdalena Morka czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.341 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz