Opublikowano

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Co roku w trzeci czwartek listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jest to świetna okazja, żeby powiedzieć stop papierosom oraz podjąć w

Co roku w trzeci czwartek listopada przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia. Jest to świetna okazja, żeby powiedzieć stop papierosom oraz podjąć walkę z nałogiem.

W budynku MOSiR-u w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Trębickiego w dniu 15 listopada w godz 15.00 – 19.00 przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Ostrowi Mazowieckiej zostanie zorganizowane stoisko informacyjno – pomiarowe, na które zapraszamy wszystkich - zarówno  palących,  chcących  skorzystać z rad na temat rzucania palenia, a także niepalących, którzy chcą się utwierdzić w przekonaniu, że nie warto zaczynać palić.


W tym dniu będzie można min.:

•    zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi,
•    dokonać pomiaru masy ciała według BMI
•    osoby palące papierosy będą mogły zmierzyć poziom tlenku węgla w wydychanym z płuc powietrzu oraz otrzymać poradę jak rzucić palenie.

Ponadto będą rozdawane materiały informacyjne o paleniu i innych problemach zdrowotnych.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz