Ostrowscy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 29-latka poszukiwanego przez stołeczną policję. Mężczyzna miał w aucie i mieszkaniu marihuanę.
- Policjanci z wydziału ruchu drogowego z naszej komendy zatrzymali we wtorek 16 czerwca na ulicy Broniewskiego kierującego fordem 29-latka z powiatu ostrowskiego, z uwagi na brak zapiętych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Mężczyzna został ukarany mandatem. Funkcjonariusze sprawdzając 29-latka w systemach uzyskali informację, że jest poszukiwany przez stołeczny wydział do walki z przestępczością narkotykową. Policjanci przeszukali auto 29-latka oraz mieszkanie, gdzie znaleźli susz roślinny. Narkotester wskazał, że jest to marihuana - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.
Mężczyzna odpowie niebawem przed sądem za posiadanie środków odurzających za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.