Pewnym zwycięstwem popisali się zawodnicy MKS-u Ostrowianki z rocznika 2011. We wtorek, 11.08.2020r. odbyło się sparingowe spotkanie, w którym ostrowska drużyna rywalizowała z APN Ostrołęka.
Wynik spotkania zakończył się 7 bramkową przewagą gospodarzy, tj. 10:3. Chłopaki pomimo upalnych warunków pogodowych dali z siebie wszystko, nie zostawiając rywalom choćby cienia szans na korzystny rezultat. I choć wynik to sprawa zupełnie drugorzędna, jeśli chodzi o tak młodych sympatyków futbolu, to postawa, jak i sam rezultat po prostu budują morale.
Już w najbliższy czwartek zespół czekają kolejne emocje i prawdziwy sprawdzian. Punktualnie o 16:00 rozpoczęty zostanie wyjazdowy pojedynek z ŁKS-em Łódź.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.