Odbyła się kolejna edycja Nocy Bibliotek. Różniła się znacząco od tych organizowanych w poprzednich latach ze względu na obostrzenia i sytuację epidemiologiczną w Polsce, jednak i w tym roku nie zabrakło atrakcji, szczególnie dla najmłodszych.
Na 10 października 2020 roku przypadło kolejne spotkanie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej z mieszkańcami pod nazwą "Noc Bibliotek". Niestety w tym roku zabrakło nocowania w budynku biblioteki, jednak za sprawą tematycznego hasła, jakim był "klimat", pracownice MBP przygotowały kilka atrakcji, jak chociażby kino dla najmłodszych, czy warsztaty pod nazwą "EkoJesień".
Biblioteka sama w sobie dostępna była dla Ostrowiaków od godziny 16:00 do 22:00 i to właśnie w tych nietypowych godzinach otwarcia, jak dla siebie, wszyscy chętni mieli okazję do skorzystania z bogatego zbioru dzieł literackich. Wszystko za szybą z pleksi i z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.