Opublikowano

Pijany, bez uprawnień, uciekał przed policją

Zambrowscy policjanci, w sobotę przed 20 (17.10.20), na Alei Wojska Polskiego zauważyli pojazd, którego kierowca na widok radiowozu dynamicznie
KPP Zambrów

Zambrowscy policjanci, w sobotę przed 20 (17.10.20), na Alei Wojska Polskiego zauważyli pojazd, którego kierowca na widok radiowozu dynamicznie zawrócił i przyspieszył. Okazało się, że jest to mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej.

Pomimo użycia sygnałów pojazdu uprzywilejowanego mężczyzna nie reagował. Po krótkim pościgu, ścigany nissan zatrzymał się, a kierowca uciekł w rejon pobliskich bloków. Po chwili, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej był już w rękach policjantów. Okazało się, że 27-latek jest w stanie nietrzeźwości. Szybko wyszło na jaw co było przyczyną takiego zachowania. Badanie alkomatem wykazało, że ma blisko promil alkoholu w organizmie.



Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i już następnego dnia usłyszał zarzuty.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz