Zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wystartowali w zawodach Mokotów Cup 2020 w Warszawie. Wszyscy startujący spod szyldu ostrowskiego klubu karate stanęli na podium.
Mokotów Cup to pasmo sportowych sukcesów naszych zawodników. Po złoto sięgnęli: Tomasz Parafiński w kata, Filip Wilczyński i Mateusz Akacki w kumite. Po srebro w kumite sięgnęli: Laura Wielądek, Przemysław Wielądek, Tomasz Parafiński, Adrian Brzostek. Brąz w kumite wywalczyli: Mikołaj Marcjaniak, Adam Kwasiborski i Adam Gościniec.
Mikołajkowe zawody w Warszawie zgromadziły 150 zawodników z 10 klubów. 5 klubów z Warszawy oraz po jednym z Ostrowi Mazowieckiej, Grodziska Mazowieckiego, Góry Kalwarii, Józefowa i Radzymina.
Sensei Radosław Grabowski i sensei Tomasz Marcjaniak przewodniczyli składom sędziowskim w kata i kumite. Sensei Tomasz wręczał medale i puchary podczas dekoracji.
Organizatorem zawodów był klub IKS Heros z Warszawy prowadzony przez sensei Macieja Lewickiego. Sensei Maciej pierwsze kroki na zawodach stawiał m. in. na turnieju w Ostrowi Mazowieckiej 16 lat temu.

💬 Komentarze (0)