Duży talent opuszcza drużynę z Ostrowi Mazowieckiej. Amelia Skowrońska ostatnim meczem w sezonie pożegnała się z ekipą Michała Kacprzaka.
Talent 16-latki wystrzelił. Napastniczka naszego zespołu zdobyła aż 35 goli, czym przykuła uwagę wielu klubów występujących w wyższych klasach rozgrywkowych. Otrzymała sporo ofert, ale wybrała grę w Ząbkovii Ząbki. Ekipa występuje w I lidze, a Amelia będzie miała okazję występować również w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek do lat 17.
- Chcę się dalej rozwijać. Stawiam sobie coraz wyższe cele i niezbędne do tego będzie zrobienie kolejnego kroku. Za mną cudowne lata w Ostrovii. W tych barwach bardzo dużo się nauczyłam, a przy tym poznałam super ludzi, koleżanki, na które zawsze mogę liczyć. A trener? Michał Kacprzak to najlepszy szkoleniowiec, z którym współpracowałam i zapamiętam go na zawsze - mówi Amelia.
16-latka przyznaje, że z Ostrovią zagrała bardzo dobry sezon. - To były bardzo dobre rozgrywki. Jestem bardzo zadowolona ze swojego dorobku. Nie sądziłam, że będzie aż tak pokaźny. Z zespołem osiągnęłyśmy doby wynik, który sobie zakładaliśmy. Mamy podium, więc sukces jest wielki - dodaje.

💬 Komentarze (0)