Przed ekipą Adriana Orłowskiego mecz przed własną publicznością. Dzisiaj o godz. 15:00 KS Wąsewo zmierzy się z Rzekunianką.
Nasi w miniony weekend wygrali 4:2 z Wkrą w Bieżuniu. - Jadąc na starcie wiedzieliśmy dokładnie czego mamy się spodziewać. Wkra jest aktualnie na trzeci miejscu, a na swoim boisku to zespół najlepiej strzelający w całe lidze. Wypełniliśmy nasze założenia praktycznie w stu procentach. Po bramce na 3:0 wkradło się rozluźnienie i szybko straciliśmy bramkę, ale mieliśmy tego dnia w naszej drużynie prawdziwego egzekutora. Michał Kubat skompletował hat-tricka. Podsumowując spotkanie było od początku do końca pod naszą kontrolą, nie daliśmy rozpędzić się gospodarzom, a sami pokazaliśmy mądrą oraz skuteczną grę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne granie - mówi szkoleniowiec KS Wąsewo.
Jego podopieczni po rocznej przerwie zagrają na swoim boisku. - Zapraszamy naszych kibiców na spotkanie z solidnym zespołem. Byłoby pięknie, gdybyśmy triumfowali i w dobrych nastrojach siedli do stołów - dodaje.
Wkra Bieżuń - KS Wąsewo 2:4 (0:1)
Bramki: Gołębiewski 71', Watkowski 90' - Waracki 19', Kubat 53' 75' 87'.
KS Wąsewo: Poluliakhov - Urbanik, Kapica, Nerek, Warszawik - Waracki, Peredystyi, Poleski, Godlewski, Kubat, Romanik. Grali również: Podolak, Wątróbski, Wargulewski, Rychlik, Pałubiński.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.